Projektor dhe bez

Shitet nga: ngadhnjim 12 Shk 03:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitete projektori i ri se bashku me bez
cmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim