Projektor ne gjendje te mir

Shitet nga: Muhameti 27 Sht 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes projektorin ne gjendje te mir i ardhur nga zvicrra 045300710 qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim