SAMSUNG 42" Plasma sapo ardhur nga Zvicra

Shitet nga: ViK 09 Jan 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes

SAMSUNG 42" Plasma sapo ardhur nga Zvicra

Ne gjendje të rregullt

per ma lirë mos na pengo...

045 30 40 00

045 304 000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim