SAMSUNG TV 32''

Shitet nga: Nik 16 Qer 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES SAMUSNG TV 32'' i perdorur por ne gjendje shume te mire teknike dhe fizike.

FULL HD, USB CABLE, HD PORT ETJ
PUNON PA PROBLEM, ARSYA QE PO DU ME SHIT ESHTE PER SHKAK SE KAM BLE NJE TV TJETER ME TE MADH E NUK PO ME DUHET

CMIMI I NEGOCIUESHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim