SAMSUNG TV 32 INCH

Shitet nga: TV SAMSUNG 32 INCH 20 Dhj 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES SAMSUNG 32 INCH NE GJENDJE TE PERFEKTE PA ASNJE DEFEKT. CMIMI VETEM 130 EURO.
INFO NE NUMRIN 049439513 NESE SKA QASJE NE NUMRIN +381637519095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim