SHES TELEVIZORIT THOMSON

Shitet nga: Edonis 07 Shk 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin THOMSON ne madhesi 1x20 me 1x20, me rrota levizese, i peshtatshem ne veqanti per restorane dhe sallone te medha.

Televizori ka sistemin e tij audio, personalisht e kam ble ne France dhe eshte ne gjendje te shkeqyeshme sa i perket funksionimit.

Kontakt:
049 730 113
045 115 116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim