SHITET TELEVIZORI SHUM I MIRE DIMEN 90x60cmm

Shitet nga: Alush 05 Jan 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHITET TELEVIZORI NE GJENDJE TE RREGULLT DIMENZIONI 90x60cmm TIPI FUEGO ,JU LUTEM LE TE TELEFONOJNE BLERESIT SERIOZ. Tel kon .044257840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim