SHITET TV FUEGO DIMEN 90x60cmm

Shitet nga: Alush 08 Jan 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHITET TV TIPI FUEGO NE GJENDJE TE SHKELQYESHEM DIMENZIONI 90x60 Tel.044257840 cmimi i diskutushem 230e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim