Samsung 40 full HD

Shitet nga: saranda 23 Pri 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet televizioni i ri,m po i perdorur full HD 40 inch, me usb dalje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim