Samsung 48 Full HD J5100 1 muj te perdorta

Shitet nga: Luani 07 Shk 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
2 TV SAMSUNG (48) Full HD Flat TV J5100 prodhim 2015 GARANCION 2 VJET 1 muj te perdorun arsyja shtija e BIZNEZIT sonyplaystation JU GARANTOJ ME FAKTUR EDHE ME GARANCION, NEPTUN JON BLE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim