Samsung 51 inch

Shitet nga: samsung 13 Mar 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitetn samsungi 51inch hd ne gjendje te rregut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim