Samsung 51inch Urgent..

Shitet nga: Bes 15 Mar 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR   380 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Gjendje shum tmir HD .hdmi .usb ! pres bleres..:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim