Samsung SoundBar Blu-Ray Sorround

Shitet nga: Samsung Blu-Ray Sound Bar - home theater system 13 Shk 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Samsung Blu-Ray player Sound Bar - home theater system 2 x 80 watt. I perdorur vetem 1 vit i ardhur prej Norvegjie.Ne foto dhe video mundeni me pa funksionin,portet Hdmi Wifi Optical dhe Usb sa i ka krejt.Mundeni me e lidh me krejt pajisjet Wifi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim