Samsung TV LED HD 40

Shitet nga: Samsung 40 12 Krr 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv Samsung LED HD 40 shitet qmimi i tv kaqen 900 euro, shite 400 euro me garancion. Egziston edhe faktur e blerjes se tv. Eshte si ne foto prefekte edhe shume i holle tv. Shiqo ne foto modeli EU40C5000

Ju lutem rrespektoni orari pre 18:00 deri 23:00
Per ta shiquar tv te shpija mundeni me ardhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim