Samsung TV

Shitet nga: Agron 10 Tet 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv ne gjendje t shkelqyer. Cmim i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim