Samsung lcd 40 inch

Shitet nga: albian 09 Dhj 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Samsung ende me garancion i ri full hd 200 hertz-......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim