Shes tv nga austria

Shitet nga: bani 18 Pri 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: 32inch
shes tv nga austria gjendde te mir

Firma Universum

044169834 viber +38649694396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim