Televizor 32" + DVD Player

Shitet nga: Myrteza 01 Pri 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: 32inch
Shes televizorin Beko 32" dhe DVD Samsung ( i lexon krejt filmat). Cmimi osht komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim