biciklet

Shitet nga: Genc 11 Mar 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: 32inch
metri rrota
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim