TV SAMSUNG PLANO

Shitet nga: Abdurahman 25 Maj 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: PLANO
Shes TV Samsung Plano komplet me tavolinen e saje ,ne gjendje shume te mire ,kualitet i larte .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim