Shes 4 Televizor 43 Inch Samsung

Shitet nga: Ilir 13 Jan 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 4 televizora Samsung 43 Inch


Qmimi sipas marreveshjes

044 117 167
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim