Shes TV BEKO 32 INQ.

Shitet nga: Sami 13 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Beko 32Inq po thuaj se i pa perdorur.

Cmimi 150euro fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim