Shes TV

Shitet nga: Tv 18 Nën 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv philips ne gjendje te rregullt i importuar nga gjermania .
Viber 0037744520539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim