Shes Tv Samsung shume ne gjendje te mir

Shitet nga: Emir 14 Tet 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES TV SAMSUNG SHUME ESHTE NE GJENDJE TE MIRE SHUM I RUJTUN PA ASNJE DEFEKT QMIMI 60 EURO TE INTERESUARIT TE LAJMROHEN NE NR E TELEFONIT 045-633-373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim