Shes projektor EPSON EB-X72 urgjent

Shitet nga: Amir 18 Jan 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Projektor Epson 4:3 video format 1024x768 (XGA) brightness:2000 contrast ratio:2000 display type: LCD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim