Shes televizion SAMSUNG 32 inch

Shitet nga: Ardit 07 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizionine firmes Samsung qe shihet ne foto per shkak qe e kom ble njo tri e veq po nxen ven kshtuqe pe shes . Nuk ka hdmi osht me asi ngjyra permas , e ka venin per anten edhe vjen me digitron tvetit eshte ne gjendje truajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim