Shes televizor 32 inq led

Shitet nga: Muhamet 05 Dhj 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori eshte 32 inq Led
Nuk ka kurfar defekti
Nuk eshte qel asnjher per ndonje prishje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim