Shes televizor led

Shitet nga: Tv 27 Mar 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv plazma shume i mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim