Shes televizor te markes "SAMSUNG"

Shitet nga: Albert 03 Jan 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori i markes Samsung shum pak i perdorur ,eshte ne gjendje shum te rregullt dhe punon ne menyr perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim