Shes televizorin LG

Shitet nga: XXXX 19 Tet 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin LG eshte shum i mir dhe punon shum mir,nuk osht i demtun skund qmimi i padiskutueshem.
Viber +37745249249
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim