Shes tv urgjent

Shitet nga: Bekim 10 Nën 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor toshiba 32 inch ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim