Shes

Shitet nga: Arsimi 22 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes projektorin me nje qmim shum te volitshum.i po sa ardhur nga gjermania.projektori oshtë n gjendje t rregullt.pĕr veq qe duhet ti ndrrohet llama.

Për ma shum info.. viber+37744849797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim