Shiten televizor Samsung 43 Inch

Shitet nga: Ilir 07 Mar 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shiten disa televizor Samsung 43 inch

Ne gjendje shume te rregullt ,
Qmimi shume i volitshem

044 117 167
Viber +37744117167
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim