Shitet BLAUPUNKT 32"LED TV i RI i po sa ardhur n..

Shitet nga: Kujta 13 Nën 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
-- Shitet TV BLAUPUNKT 32" LED Eshte I ri I PA PERDORUR hiq I po sa ardhur prej Gjermanis e Posedon Teledirigjuesin e vet "DIKITRONIN" TV me nja Fjal eshte I Papershkrueshem , me posht ne Vijim... mund te ja shihni Performancat se qka Posedon TV
-- Portin "Vendin" per...
-- HDMI 1
-- HDMI 2 po ashtu edhe Portin per
-- USB
-- SCART
-- VGA/PC (Audio in)
-- VGA/PC IN
Tash me Tutje ne Anen HORIZONTALE Posedon keto ne vijim...
-- Portin per EARPHONE
-- HDMI 3
-- CI CARD IN
-- SAT IN
-- RF IN
-- COAX
-- AV IN
-- YPbPr IN
Keto qe I shenova mund te ja vereni edhe ne Fotografi te Gjithat , keshtu qe me nje Fjal TV BLAUPUNKT 32"LED eshte I papershrueshme shume I mire
Kush eshte e-I interesuar per me shume mund te me kontaktoni ne keta numra te telefonit qe po I shihni 044 330 122 dhe 049 577 305
Ne Viber thirrje mund te beni me Kete numer +386 49577305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim