Shitet Sony TV

Shitet nga: Lea 07 Nën 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet SONY TV - 72 cm shume pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim