Shitet TV NEO

Shitet nga: Egzon 10 Shk 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori i markes Neo.Punon dhe eshte ne gjendje te rregullt.T e interesuarit mund te kontaktojne edhe ne viber +37744646431.Cmimi 50 euro.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim