Shitet TV SAMSUNG (prodhim i vjeter)

Shitet nga: Shitet 17 Sht 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori Samsung, ne gjendje te rregullt. Televizori eshte i vjeter.
Cmimi sipas marrveshjes.
Info: 044/418-225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim