Shitet TV Samsung 42'

Shitet nga: G.J 12 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori Samsung ne gjendje shum te mire 42inch
044257671
049818007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim