Shitet TV Samsung ekrani 72cm

Shitet nga: beki 06 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv samsung ne gjendje te rregullt.Ekrani eshte 72 cm.


per inf:044 673 858 ose
049 666 183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim