Shitet TV Telefunken 32'' -81cm

Shitet nga: tv 10 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR   260 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Smart TV Telefunken 32'' ose 81 cm HD shume pak i perdorur po thuaj se i ri me internet te integruar/WiFi!

Qmimi eshte 210 Euro (i negociushem per pak)!

tel: 045515510
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim