Shitet televizor

Shitet nga: Televizor 22 Nën 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori shum i ruajtur , punon ne gjendje te rregullt.
Nr i telefonit:049410227
Viber:+38649410227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim