Sistemi për reklamim të produkteve për restaurant.

Shitet nga: Dyli 09 Sht 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Sistemi për reklamim të produkteve për restaurant, pizzeria, kafiteri, si ne qdo dyqn tjeter.

Sistemi vjen me Pc dhe software pa LCD Monitor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim