Smart TV 40 inch LED (URGJENT)

Shitet nga: Astrit 27 Sht 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

333 EUR   400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Grundig 40 VLE 6520 BH
LED Smart TV (me internet)
Full HD 1920x1080
200 Hz PPR
Wi-Fi
Miracast
DVB-T/C
TV ka 1.5 vite Garancion

049 630248
Viber: +38649630248
Skype: astrit-g
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim