SmartTV LG 42" 3D, Full HD, WIFI, SmartRemote, etj

Shitet nga: Sony 04 Shk 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV eshte model 42lm670s, dhe eshte me 2 vite garancion ne Neptun.

Paisje shtesë te llogaritura ne qmim: Magic Remote dhe 2 pal syze 3D.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim