Sony TV KV-M14D Urgjent per festen e fundvitit

Shitet nga: Amir 24 Dhj 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Sony TV Trinitron color 13 inch ne gjedje te rregullt made in U.K
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim