Sony tv 42/106 cm full hd

Shitet nga: Drilon 09 Tet 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin sony bravia 42/106 cm full hd , hdmi me 4 dalje.televizori eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim