TV Sony Bravia

Shitet nga: agron 16 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Sony
Modeli: Lcd
1) TV Sony bravia LCD, 39 inch, ne gjendje shkelqyer,
3 vite i vjeter - 300euro

2) DVD - LG ( i paperdorur) - 100 Euro

045251070 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim