Tv Sony LCD/Diagonalja 50 cm

Shitet nga: Flora 17 Mar 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Sony
Modeli: Lcd
Super Sony Tv
Punon perfekt
Vjen nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim