TELEVIORI

Shitet nga: BESNIK 04 Shk 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHITET TELIVIORI pak i perdorur punon perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim