TELEVIZOR 82 cm

Shitet nga: TELEVIZOR SAMSUNG 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV Samsung modeli WS-32M066V

Eshte shume pak i perdorur, do ta vereni edhe vet dhe do te bindeni!

Realflat: Yes
Screen Format: 16:9
Screen Size in Inch: 32
Screen Size in Inches: 32
Screen Size in cm: 82
Slim Tube: No
Sound System: Stereo
Videotext/Teletext: Yes

TV mund ta shihni çdo pasdite prej ores 18....ose vikendeve...pas marreveshjes ne telefon.

Gjindem ne Prishtine, rruga per ne Germi!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim